Medicanova

Odkryj życie na nowo


Psychiatra

Dr Mariusz Mączyński

Lekarz medycyny. Psychiatra, psychoterapeuta. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, którą ukończył w 1995 roku. W 2003 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie psychiatrii. W latach 2005-2009 odbył Kurs Psychoterapii akredytowany przy Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. 1996 – 2004 pracownik szpitala specjalistycznego przy ul. Mącznej 4 w Szczecinie.
Od 1998 roku prowadzi praktykę prywatną w zakresie psychiatrii i uzależnień, od 2007 roku praktykuje psychoterapię zorientowaną analitycznie.
W 2003 roku wraz z mgr Katarzyną Zborowską i mgr Andrzejem Zborowskim współtworzył Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień „Santocka” w Szczecinie, którego jest konsultantem. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP) oraz Sekcji Naukowej Psychiatrii Sądowej PTP. Współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej.
W trakcie studiów oraz specjalizacji odbył staże w szpitalach w RFN. Uczestniczy w kursach i zjazdach naukowych z zakresu psychiatrii, uzależnień oraz psychoterapii.

Medicanova
Szczecin, ul. Kostrzewskiego 19/u 6 (Przychodnia Scanmedica)
info@medicanova.szczecin.pl

© 2014 Medicanova G+

wykonanie NetMag NetMag